Представник КП"Печери Борщівщини" Th, 19.05.2022, 22:02
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Зелений туризм | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 65
Форма входу
Статистика
Наші друзі
Каталог веб ресурсів Тернопільщини Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста!  Інтернет-портал м. Хоростків Тернопільський чат inside

Зелений туризм

“Подільський вернісаж”
Програма багатоденного відпочинку на Тернопільщині

День перший 

– Зустріч групи в Борщеві. (За бажанням можлива зустріч за вказаним замовником населеним пунктом або на залізничному вокзалі чи автовокзалі із трансфером транспортом фірми чи без).
– Уточнення плану відпочинку.
– Сніданок в туркомплексі “Затишок”.
– с. Кривче. Екскурсія в підземну казку – печеру “Кришталева”, яка по праву рахується перлиною Подільського Придністров’я. За своїми розмірами і красотою підземних лабіринтів вона входить до десятки найбільших карстових печер світу і постійно приваблює сюди тисячі туристів, в т.ч. іноземних.
– с. Гермаківка. Екскурсія по Гермаківському дендропарку.
– Обід в кафе смт. М.-Подільська.
– с. Трубчин. Екскурсія на зріз земної кори періоду силуру і девону (400 млн. р.). За багатством і різноманітністю органічних залишків у суміжних пластах цих періодів та легкою доступністю відслонення не мають собі рівних.
– Знайомство з майстром ткацького мистецтва, яка тче на верстаті 1774 р.
– Участь в процесі випічки справжнього селянського хліба у натуральній селянській печі.
– Вечеря та відпочинок у звичайній сільській хаті. Українські народні пісні, забави.
– Ночівля у звичайній сільській хаті, за бажанням можливо на сіновалі.

День другий 

– Сніданок в сільській хаті. (Свіже молоко, випечений власними руками хліб, картопля з квашеним огірком та ін. натуральний і простий сільський харч).
– Пішохідна екскурсія берегом ріки Дністер з відпочинком біля багаття. Туристи милуються неповторною, неймовірної краси, природою Дністровського каньйону, яка тут виражена по особливому.
– Рибна ловля. Вільний час, відпочинок на березі річки.
– Вечір відпочинку біля багаття.

День третій

– Сніданок. (Натуральний, екологічно чистий сільський харч).
– Участь у ранковому випасі корів та купанні у ріці коня, доїнні корови, косінні сіна або оранці кінним плугом.
– Обід в сільській хаті або на подвір’ї чи яблуневім саду.
– с. Окопи. Огляд фортифікаційних споруд, залишків валу Трояна – оборонної споруди часів Римської імперії, краєвиди багатих на історичні події рік Збруч та Дністер.
– м. Хотин. Екскурсія “Хотинська фортеця – свідок героїчних баталій минулих років”. Фортечний комплекс XV ст., один з найбільш збережених фортифікаційних споруд Західної України того часу. Тут проходили зйомки відомих у всьому світі пригодницьких фільмів “Три мушкетери”, “Айвенго” та ін.
– м. Борщів. Вечеря та по бажанню туристів – вечір відпочинку в ресторані або на березі ставу з фольклорним ансамблем української пісні, козацькому курені чи циганському таборі.

День четвертий

– Сніданок у туркомплексі.
– с. Монастирок. Екскурсія “Монастирок – святиня на Серетом”. Огляд печерного Храму IX ст. “Язичеська святиня” з жертовним каменем перед входом, молитва в старенькій парафіяльній церкві Чесного Хреста та біля хреста родинного щастя.
– с. Нирків. Червоногородський водоспад. Це найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної території України. Водоспад рукотворний. У XV ст. ріка омивала замковий пагорб, виконуючи функцію оборонного рову. Під час облоги турецькі війська перекопали вузький перешийок і вкоротили русло ріки, утворивши 16-ти метровий водоспад. Джуринський каньйон, саме де і знаходиться Червоногородський водоспад, входить в десятку найкрасивіших місць України.
Поряд – напіврозвалені вежі оборонних споруд XVII ст., і вже звідси чути могутній гул води, що красномовно свідчить про вражаючу велич “гідрологічної пам’ятки”.
Звідси, за бажанням туристів, молитва екскурсія на водоспад “Дівочі сльози”, який знаходиться на віддалі 1,5 км від Червоногородського водоспаду, на скелі. Надзвичайно мальовничий водоспад. Поряд у травертиновій скелі – печера-келія монаха відлюдника.
– Обід у ресторані “Колиба” туркомплексу “Затишок”.
– Від’їзд групи. Якщо від’їзд із зал. вокзалів Чорткова, Тернополя чи Кам-Подільського – відповідно (за умови наявності часу) там – екскурсія.

Вартість туру і уточнення програми відпочинку визначається під час замовлення.
Індивідуальне обслуговування (2-4 чол.) – 930 – 1100 грн.


Сайт створив Воловець Саша
Hosted by uCoz