Представник КП"Печери Борщівщини" Th, 19.05.2022, 21:44
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Еколого-історичні стежки | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Наше опитування
Вам подобається мандрувати з нами?
Всього відповідей: 37
Форма входу
Статистика
Наші друзі
Каталог веб ресурсів Тернопільщини Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста!  Інтернет-портал м. Хоростків Тернопільський чат inside

Еколого-історичні стежки


“Перлини берегів Дністрових”
Програма одноденного відпочинку на берегах Дністра

– Зустріч групи в Борщеві. (При потребі – можливий трансфер транспортом фірми із залізничних вокзалів Тернополя, Кам’янця-Подільського, Чорткова або місця вказаного замовником, програма корегується відповідно до часу і витрат).
– с. Трубчин – початок подорожі.
– Пішохідна екскурсія супер мальовничими краєвидами практично незрівнянної краси незайманої природи каньйону річки Дністер до унікального місця, де притулилося багате на історичну спадщину ще починаючи з часів Римської імперії с. Дзенигород. В цих місцях знімався фільм “Тарас Бульба”. Зачаровані Дністровськими краєвидами, які оповиті безліччю таємничих легенд, туристи зупиняються на перепочинок і легкий обід біля неповторної краси струмка “Дзюркач”.
– Повернення в с. Трубчин.
– Огляд відслоєнь Дністровського зрізу силуру і девону. Це геологічна енциклопедія, що чітко зафіксувала еволюцію земної кори та життя, яке було в морському середовищі понад 400 мільйонів років тому. Як що повезе – туристи і до нині знаходять закам’янілі рештки живих організмів того часу. За багатством і різноманітністю органічних залишків у суміжних пластах силуру і девону та легкою доступністю відслонення не мають собі рівних.
– Відпочинок біля багаття на березі Дністра.
– Трансфер групи до місця від’їзду.
– від’їзд групи.


Вартість туру для групи 40 чол. – від 1800 грн.

Індивідуальне обслуговування (2-4) – від 800 грн. До вартості включено: транспортне та екскурсійне обслуговування по маршруту (крім трансферу).
До вартості не входять: особисті витрати, харчування.
Увага! В зв’язку із нестабільністю цін на пальне та продукти харчування, вартість туру підлягає уточненню.
Примітка: За бажанням клієнта програма може бути відкорегована або частково змінена як по змісту так і по вартості.

“Таємниці древнього Серету”
Програма одноденного відпочинку на берегах Серету

– Зустріч групи в Борщеві. (При потребі – можливий трансфер транспортом фірми із залізничних вокзалів Тернополя, Кам’янця-Подільського, Чорткова або місця вказаного замовником, програма корегується відповідно до часу і витрат).
– с. Більче-Золоте – початок подорожі.
– Пішохідна екскурсія мальовничими краєвидами каньйону річки Серет до унікального місця, яке притулилося на високому виступі берега – це залишки найбільшого на Поділлі давньоруського городища, оточеного потрійним поясом ровів та валів, а навкруги – майже незаймана природа. Туристи оглядають і старий оригінальний кам’яний міст через урвище, складений без будь-якого цементного розчину.
– Обід на мальовничій галявині, а від турфірми – подарунок – смажене на папері сало або гаряча юшка, зварена за спеціальним рецептом.
– Переправа на протилежний берег Серету.
– Пішохідний похід до с. Монастирок, де знаходиться місцева святиня – давньослов’янський печерний храм, там екскурсія “Монастирок – святиня над Серетом”, огляд печерного храму “Язичеська святиня” ІХ ст. з жертовним каменем перед входом, молитва в старенькій Хрестовоздвиженській Церкві та біля Хреста родинного щастя. Таємничий, далеко ще не розгаданий дивосвіт цього благодатного місця. Народна фантазія і загадкова дійсність будять уяву, закликаючи кожного хоч на мить зупинитись над цим чудом природи і рук людських, поринути у світ давно минулих віків.
– Повернення групи на місце початку походу.
– Трансфер групи до місця від’їзду.
– Bід’їзд групи.

Вартість туру для групи (40+1) – від 1200 грн.
(16+1) – від 800 грн.

Індивідуальне обслуговування (2-4 чол.) – від 600 грн. До вартості включено: транспортне і екскурсійне обслуговування по маршруту (крім трансферу).
До вартості не входять: особисті витрати, харчування.
Увага! В зв’язку із нестабільністю цін на пальне та продукти харчування, вартість туру підлягає уточненню.
Примітка: За бажанням клієнта програма може бути відкорегована або частково змінена як по змісту так і по вартості.

“Шляхами древніх Римлян”
Програма дводенного відпочинку на берегах Дністра та Збруча.

День перший

– Зустріч групи в Борщеві. (При потребі – можливий трансфер транспортом фірми із залізничних вокзалів Тернополя, Кам’янця-Подільського, Чорткова або місця вказаного замовником, програма корегується відповідно до часу і витрат).
– с. Вигода (Урочище “Луки”).
– Облаштування наметового містечка.
– Пішохідна екскурсія супер мальовничими краєвидами практично незрівнянної краси незайманої природи до гирла річки Збруч – колишнього державного кордону.
– с. Окопи. Огляд фортифікаційних споруд, залишків валу Трояна – оборонної споруди часів Римської імперії, краєвиди багатих на історичні події рік Збруч та Дністер.
– Обід. Можливо в місцевому кафе, або закупивши в селі продукти – на березі Збруча чи Дністра.
– Перехід до Трояндового валу. Під захоплюючі розповіді екскурсовода та унікальні місцеві легенди – екскурсія по Трояндовому Валу, місцях військових баталій часів древніх римлян.
– Повернення в облаштований туристичний табір.
– Вечір відпочинку під зоряним небом біля багаття. Від туристичної фірми подарунок – смажене на папері сало або гаряча юшка, зварена за особливим рецептом.

День другий

– Після сніданку – згортання наметового містечка.
– Пішохідна екскурсія неймовірно мальовничим берегом річки Збруч з відвідуванням відомого цілющого джерела, яке розташоване неподалік від місця зйомок фільму “Циганка Аза”, до знаменитого Кудринецького замку.
– Обід можливий в місцевому кафе, або закупивши в селі продукти – на березі Збруча.
– Трансфер групи до місця від’їзду.
– Bід’їзд групи.

Вартість туру для групи (40 чол.) – від 2200 грн.

Індивідуальне обслуговування (2-4 чол.) – від 1000 грн. До вартості включено: транспортне та екскурсійне обслуговування по маршруту (крім трансферу).
До вартості не входять: прокат туристичного обладнання (намети, спальні мішки, ін.) особисті витрати, харчування.
Увага! В зв’язку із нестабільністю цін на пальне та продукти харчування, вартість туру підлягає уточненню.
Примітка: За бажанням клієнта програма може бути відкорегована або частково змінена як по змісту так і по вартості.

“Подорож у казку”
Тижнева програма відпочинку

День перший

– Зустріч групи в Борщеві.
– Уточнення плану відпочинку і отримання спортивного інвентаря.
– с. Нирків. Pозбивка наметового містечка.
– Червоногородський водоспад. Це найпотужніший та найбільший (16 м висоти, 4 каскади) водоспад рівнинної території України. Джуринський каньйон, саме де і знаходиться Червоногородський водоспад, входить в десятку найкрасивіших місць України. Поряд – напіврозвалені вежі оборонних споруд XVII ст.
– Екскурсія на водоспад “&Дівочі сльози”, який знаходиться на віддалі 1,5 км від Червоногородського водоспаду, на скелі. Надзвичайно мальовничий водоспад. Поряд у травертиновій скелі – печера-келія монаха відлюдника.
– Обід у наметовому містечку.
– Відпочинок біля водоспаду.
– Вечеря біля багаття.

День другий

– Сніданок у наметовому містечку.
– Згортання наметового містечка.
– с. Більче-Золоте. Екскурсія старим графським парком. Обід у сільському кафе.
– Сплав по річці Серет до с. Монастирок.
– Екскурсія: “Монастирок – Святиня над Серетом”, огляд печерного Храму “Язичеська святиня” IX ст. з жертовним каменем перед входом, молитва в старенькій Хрестовоздвиженській Церкві та біля хреста родинного щастя. Таємничий, далеко ще не розгаданий дивосвіт цього благодатного місця. Народна фантазія і загадкова дійсність будять уяву, закликаючи кожного хоч на мить зупинитись над цим чудом природи і рук людських, поринути у світ давно минулих віків.
– Сплав до с. Лисичники.
– Розбивка наметового містечка. Рибна ловля. Приготування їжі та відпочинок біля багаття.

День третій

– Сніданок у наметовому містечку.
– Збір наметового містечка.
– Екскурсія до водоспаду.
– Сплав по річці Серет до Касперівського водоймища, турбаза “Росинка”.
– Борщів. Поселення в готельно-відпочинковий комплекс “Затишок”. Відпочинок в готелі. Вечір відпочинку (за бажанням та попереднім узгодженням) на українських вечорницях, в циганському таборі та козацькому курені.

День четвертий

– Сніданок в ресторані.
– с. Кривче. Подорож в печеру “Кришталева” – перлину Подільського Придністров”я. За своїми розмірами і красою підземних лабіринтів вона входить до десяти найбільших карстових печер світу і постійно приваблює сюди тисячі туристів, в т.ч. іноземних.
– с. Гермаківка. Екскурсія по Гермаківському дендропарку. (Можлива театралізована екскурсія із сценками з п’єси Лесі Українки “Лісова пісня” – додаткова оплата – 300 грн. на групу).
– Обід в кафе смт. Мельниця-Подільська.
– с. Трубчин. Розбивка наметового містечка на березі річки Дністер. (За бажанням клієнта можливе проживання у звичайній сільській хаті. Обов’язкове попереднє узгодження.).
– Вечір відпочинку біля багаття.

День п’ятий

– Сніданок в наметовому містечку.
– Пішохідна екскурсія мальовничим каньйоном річки Дністер з відпочинком.
– Повернення у наметове містечко.
– Зустріч з майстринею ткацького мистецтва, яка тче на верстаті 1774 р.
– Вечір відпочинку в сільській хаті.
– За бажанням участь у процесі випічки справжнього домашнього хліба в натуральній сільській печі, доїнні корови та в косінні сіна.

День шостий

– Сніданок у наметовому містечку. (Свіже молоко, випечений власними руками хліб, інший простий екологічно чистий і смачний селянський харч).
– Згортання наметового містечка.
– Хотин. Екскурсія “Хотинська фортеця – свідок героїчних баталій минулих років”. Фортечний комплекс XV ст., один з найбільш збережених фортифікаційних споруд Західної України того часу. Тут проходили зйомки відомих у всьому світі пригодницьких фільмів “Три мушкетери”, “Айвенго” та інш.
– Кам’янець-Подільський. Обід у кафе “Гунська криниця”. Вільний час.
– Трансфер групи до місця від”їзду.
– Від’їзд групи.

Вартість туру і уточнення програми відпочинку визначається під час замовлення.


Сайт створив Воловець Саша
Hosted by uCoz